KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16915024

nr 1691 5024

Blandteknik

Kina, yttermått inklusive ram: 75x40 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 31 mars 2025
kl 18:57:54